tamam
Jiangsu Sankon Building Materials Technology Co., Ltd. 86-0519-83996829 trade@cnsankon.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Jiangsu Sankon Building Materials Technology Co., Ltd. şirket Profili

Jiangsu Sankon Building Materials Technology Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Güney Amerika ,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika

 • Markalar

  SANKON

 • No. Çalışanları

  100~200

 • Yıllık satış

  100million-200 million

 • Yıl kurulan

  2007

 • İhracat p.c

  20% - 30%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-0519-83996829

Giriş

Eskiden Wuxi SANKON Automation Equipment Co., Ltd. olarak bilinen Jiangsu SANKON Building Materials Technology Co., eksiksiz bir otoklavlanmış gaz beton (AAC) makineleri ve AAC üretim hatları yelpazesinin araştırma ve geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış bir kuruluştur.2007 yılından bu yana, bir dizi yeni inşaat malzemesi ekipmanı geliştirdik.Dünyanın her yerinden en son teknolojiyi aktif olarak analiz etmekteyiz ve yeni ve heyecan verici işleme ekipmanlarının geliştirilmesine odaklanan profesyonel bir teknoloji ekibi oluşturduk.

Temmuz 2014'te Jiangsu SANKON Building Materials Technology Co., Ltd. resmi olarak Jiangsu Eyaleti, Changzhou Şehri, Xinbei Bölgesi, Chuanjiang Kasabasında 44700 metrekarelik bir fabrika ile kuruldu.Bugün 200'den fazla çalışanımız var.SANKON tarafından üretilen AAC makineleri, Rusya, Hindistan, İran, Suudi Arabistan, Malezya, Endonezya, Tayland, Vietnam, Birleşik Arap Emirlikleri ve daha fazlası gibi çok çeşitli ülkelere ihraç edilmiştir.

Profesyonellik
SANKON her zaman yüksek verimli AAC makinelerinin tasarımına ve üretimine odaklanmıştır, bu da değerli deneyim ve mühendislik tekniklerinin birikimiyle sonuçlanmıştır.

Teknik ekibimiz, gazbeton endüstrisinde 20 yıldan fazla deneyime sahip uzmanlardan oluşmaktadır.Proje tasarımı, üretim süreçleri ve detay kontrolü konularında uzmanlığa sahip profesyonellerdir.Bazıları SANKON'a gelmeden önce Çin AAC Enstitüsü için çalıştı, sonra tüm çabalarını AAC endüstrisine odakladılar.

Bu mükemmel teknik ekiple, müşterilerimize tüm ilgili üretim kalitesi gereksinimlerini karşılayan çözümler ve ekipmanlar sunabilmenin yanı sıra, inşaat malzemeleri üreticilerinin ekonomik getirilerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Otonom Üretim
Yaklaşık 25 bin metrekareyi kapsayan yıllık 9 bin tondan fazla ekipman ve atölye üretim kapasitesi ile SANKON, talaşlı imalat, boyama, montaj ve test süreçlerini özerk olarak tamamlayabilmektedir.Metal gövdeler, hidrolik basınç istasyonları, elektrik kontrol kabinleri vb. Gibi parçaların tamamı SANKON tarafından üretilmektedir.

AAC üretim hattı için eksiksiz ekipman setleri sunabiliyoruz.SANKON ayrıca müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için her bir ekipman parçasının işlevini ve kalitesini hassas bir şekilde kontrol edebilmektedir.

Sürekli yenilik
Alman teknolojisine dayanarak, ek özelliklere sahip AAC üretim hatlarını geliştirdik.Aynı zamanda, müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için ekipman tekliflerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Örneğin, dökme karıştırıcısında kullanılan bıçak geleneksel bir tek bıçaktan bir çapraz bıçak ve akış yönlendirme bıçağına güncellendi ve şimdi yüksek hızlı çift bıçak tasarımı daha yüksek karıştırma verimliliği ile sonuçlanıyor.Sürüş yöntemi, artık doğrudan bağlı olduğu için kayış tahrikinden değişken frekanslı sürücüye güncellenir.Ayrıca, her bağlantı parçası tarafımızdan tamamlanmıştır.

SANKON şu anda AAC kesicimizde, kalıbımızda, AAC blok ön-sertleştirme için transfer arabamızda ve gruplama otomatik kontrol sistemimizde uygulanan bileşenler için 19 patent almıştır.

Pazar Beklentisi
SANKON, uzun yıllardır AAC makinelerinin araştırma ve geliştirmesine odaklanmanın yanı sıra, AAC ürün üreticileri ile işbirliği yapmakta ve bu AAC ürün üreticilerine AAC üretim hattı çözümleri sağlamaktadır.Yapı malzemeleri endüstrisindeki yüzlerce müşteriye hizmet verdik ve büyük övgü aldık.

Son yıllarda hızla geliştik ve on milyonlarca dolarlık üretim değerine ulaştık.

Geçmiş

SANKON, 2007 yılından bu yana AAC blok / panel üretim ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve kurulumuna odaklanmıştır.Bununla birlikte, bir AAC ekipman tedarikçisinden daha fazlasıyız, ayrıca müşterilere değişken AAC blok tesisi çözümleri sunabiliyoruz.

Tek noktadan servis
Bir AAC tesisi kurmak istiyorsanız, size tasarım, satın alma, kurulum ve bakıma kadar tek elden hizmet sunabiliriz.

AAC ürünlerinin üretimi, 9 bölüm ve düzinelerce ekipman parçasını içeren sistematik bir projedir.Ekipmanı tek tek ararsanız, önemli miktarda zaman ve paraya mal olur.Ayrıca yerinde kurulum ve bakım için de zahmetlidir.Öyleyse neden tamamen işlevsel bir AAC üretim hattı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları size sağlayabilecek profesyonel bir tedarikçi seçmiyorsunuz?

Çözüm tasarımı
SANKON, kapasite, otomasyon gereksinimi ve tesis yerleşim planına bağlı olarak özelleştirilmiş AAC üretim hatları sağlayabilir.Tam otomatik üretimden yarı otomatik üretime, yıllık 50 bin m3 üretimden 600 bin m3 üretim hacmine kadar başarılı örneklerimiz var.

Ayrıca, üretim rehberliği ve formül referansı gibi sektörde yeni olan müşterilere özel olarak hazırlanmış hizmetler de sunuyoruz.

Ekipman
25000 m2'lik bir fabrika ile SANKON, kesme, işleme, montaj ve test süreçlerini bitirmek için deneyimli işçilerden oluşan özel atölyeler işletmektedir.Üretim için eksiksiz kaynaklarla, AAC üretim hattında tüm dünyaya ihraç edilen tüm ekipmanlar kendimiz tarafından üretilmektedir.

Müşterilerin ekipmanla ilgili özel gereksinimleri varsa, müşteriler için özelleştirilmiş ekipman da tasarlayabiliriz.

Yerinde Kurulum
3 ay içerisinde ekipman montajı, hidrolik sistem kurulumu ve elektronik kontrol sistemi kurulumu için 3 mühendisi yerinde göndereceğiz.Kurulumu tamamladıktan sonra, mühendislerimiz müşterilere AAC üretim hattındaki her bir parçanın işletimi ve bakımı konusunda eğitim verecek.

Uzun Süreli Bakım
Kaliteli hizmetimiz, kurulumun tamamlanmasıyla bitmeyecektir.Herhangi bir sorunu aktif olarak bulmak ve çözmek için her yıl sitenizi ziyaret etmek üzere mühendisler göndereceğiz.

Aşama sonrası operasyonda, müşteriler çözülmesi zor sorunlarla karşılaşırsa, müşterilere e-posta, telefon ve çevrimiçi video yoluyla yardımcı olacağız.Sorunları uzaktan çözmek zorsa, profesyonel mühendislerimizi de sahaya gönderebiliriz.

Üretim Hattı Yükseltmesi
Halihazırda bir AAC üretim hattınız varsa, ancak üretim ölçeğini genişletmek veya işçilik maliyetlerini düşürmek istiyorsanız, üretim hattını yükseltmenize yardımcı olabiliriz.Bunun bol başarılı örneklerine sahibiz.

Bütün bir üretim hattı yükseltme programı, ön çözüm tasarımı, çözüm iletişimi ve modifikasyonu, ekipman imalatı, yerinde kurulum, satış sonrası hizmet vb. Süreçleri içerir. Bol tecrübemizle yükseltme sonrasında kısa sürede istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

SANKON mükemmel bir satış ekibine sahiptir.SANKON'da CEO'dan satış elemanına kadar tüm çalışanlar profesyonel eğitim aldı.Mükemmel pazarlama yetenekleri ve çözüm tasarımı ve problem çözme konusundaki zengin deneyimlerimizle, müşterilerimize kısa sürede çözümler sunabiliyoruz.Kaydımız: Normal çalışmayı sağlamak için, tüm süreçler sözleşmenin imzalanmasından tüm ekipman kurulumuna kadar yalnızca 20 gün sürdü.

Özel Ekipmanlar
AAC panel üretim hattı ve AAC blok üretim hattı hakkındaki bilgilere ve ayrıca ekipman imalatı ile ilgili bol deneyime dayanarak, müşterilere ihtiyaçlara göre bazı özelleştirilmiş ekipman sağlayabiliyoruz.Bazı eski ekipmanları değiştirmek veya üretim hattını yükseltmek istediğinizde hızlı ve güvenilir bir çözüm sağlayabiliriz.

Hizmet

SANKON, AAC üretim hatları için eksiksiz ekipman setlerine ek olarak, müşterilere teknik destek, kurulum ve devreye alma, eğitim vb. Gibi tek noktadan hizmetler de sunmaktadır.

 
 
 
 • Satış Öncesi Rehberlik
 • SANKON, AAC üretim hattını yerinde koşullara ve kapasite ve otomasyona ilişkin müşteri gereksinimlerine göre tasarlayacaktır.
 • SANKON, işleme ve ekipman tasarımında 20 yıldan fazla deneyime sahip bir dizi patente sahiptir.Ayrıca, SANKON teknisyenlerinin çoğu, satış öncesi tasarımdan üretim süreci rehberliğine kadar süreci bağımsız olarak tamamlayabilir.
 • Kurulum
 • Genel olarak, tüm AAC üretim hattını kurmak yaklaşık 3 ay sürer.Kurulum sırasında, yerinde rehberlik için 3 mühendis göndereceğiz.
 • Ekipman kurulumundan sorumlu mühendis ekipmanla birlikte gelecektir.Sırasıyla hidrolik sistem kurulumu ve elektronik kontrol sistemi kurulumundan sorumlu diğer iki mühendis, tüm üretim hattı rehberliği için daha sonra gelecek.
 • Eğitim
 • Tüm üretim hattı tamamen kurulduğunda, mühendislerimiz müşterileri sahada çalıştırma ve bakım konusunda eğiteceklerdir.Müşterilerin makineleri doğru şekilde çalıştırabilmelerini sağlamak için müşterileri ayrıntılı olarak eğiteceğiz.
 • Müşterilerin problemleri bulmasına ve çözmesine aktif olarak yardımcı olmak için her yıl servis mühendisimizi siteye göndereceğiz.
 • Bakım
 • Aşama sonrası operasyonda, müşteriler çözülmesi zor sorunlarla karşılaşırsa, müşterilere e-posta, telefon ve çevrimiçi video yoluyla yardımcı olacağız.
 • Sorunları uzaktan çözmek zorsa, profesyonel mühendislerimizi de sitenize gönderebiliriz.

Ekibimiz

Yetenekler
 
Capabilities


Yaklaşık 25000 metrekareyi kaplayan SANKON atölyeleri ağırlıklı olarak hidrolik atölyesi, işleme atölyesi, boyama atölyesi, elektronik kontrol atölyesi, montaj atölyesi ve kalite kontrol atölyesi içerir.AAC panel ekipmanının yıllık üretimi 9000 tonu aşabilir.

 

Hidrolik Atölye

Hydraulic Workshop


Hidrolik atölye, tüm AAC blok üretim hattı için yağlama ve güç sağlar.Hidrolik atölye mühendislerimiz tarafından geliştirilmiş, hidrolik atölye parçaları işçilerimiz tarafından üretilmiştir.Hidrolik atölye de montaj personelimiz tarafından kurulur ve devreye alınır.

 

Talaşlı İmalat Atölyesi

 • CNC Lathe
  Cnc torna tezgahı

  Bu CNC torna tezgahının çalışma çapı maksimum 300 mm'dir.CNC torna tezgahı, sabit bir hassasiyete yol açan tek tip yedek parça hatasını elde edebilir.

 • Large Blender
  Büyük Blender

  Yan plakayı karıştırmak ve yan plakanın gücünü artırmak için büyük blender kullanılır.

 • Plano Milling Machine
  Plano Freze Makinesi

  3m × 8m plano freze makinesi, bir kez makine şekillendirme yapabilir.

 

Resim Atölyesi

Painting Workshop


1: Temizleme
2: Kaynak Eklemi Toz İşleme
3: Yüzey Taşlama
4: kurum üfleme, ilk pas önleyici boya
5: Ark püskürtme ekipmanı ile ikinci boyama

 

Elektronik Kontrol Atölyesi

Electronic Control Workshop


Elektronik kontrol kabini, üretim hattındaki tüm süreci kontrol etmek için kullanılır.
Müşteriler için iki tür elektronik kontrol işletim sistemi isteğe bağlıdır: manuel işletim sistemi ve bilgisayar işletim sistemi.
Elektronik bileşenler ağırlıklı olarak Siemens ve Mitsubishi markasını benimser.

 

Kalite Kontrol Çalıştayı

 • Finished Products Workshop
  Bitmiş Ürünler Atölyesi
 • Parts Warehouse
  Parça Deposu
 

Farklı yedek parçaları ve yarı mamul ürünleri farklı alanlara göre sıralayacağız.Tüm hammaddeler, yarı mamul ürünler ve bitmiş ürünler denetlenecektir.Sadece kalite kontrolünden geçen ürünler depoya alınacak ve teslim edilecektir.

 • Verticality Detection
  Dikeylik Algılama
 • Parallelism Detection
  Paralellik Algılama
 • Inner Bore Detection
  İç Delik Algılama